X
تبلیغات
زولا
آسمان آبی
  
 جایی برای نوشتن روزنوشت هایم در کمال آرامش!
 
آرشیو
موضوع بندی
 
یکشنبه 14 مرداد‌ماه سال 1386
فیلم نامه!

سلام به همه دوستای خوبم

من از طرف قهوه عزیزم به یه بازی خیلی جالب دعوت شدم ،البته جواب دادن به سوالاتش احتیاج به یکمی تمرکز و دقت داره....ممنون دوست خوبم.
بازی اینطوریه که :
اگه قرار باشه یه فیلم از سرگذشت و یا زندگی شما تا به این سنی که هستید درست کنن:
۱-چهار اتفاق مهم زندگیتون که باید حتما بهش اشاره بشه کدومها هستن؟

الف) قبولیم توی دانشگاه و  رشته مورد علاقم که باعث تحول عمیقی توی زندگیم شد و روند زندگیمو تا حدودی تغییر داد.

ب)استقلال و متکی به نفس شدن از سن ۱۲ سالگی، که چون مامان بزرگم فوت کردن و مامانم هم شاغل هستن به مرور یاد گرفتم که چطور میشه بدون نیاز به کمک دیگران درست و سالم زندگی کرد.

ج)چندتا تصمیم مهمی که تونستم در رابطه با زندگیم بگیرم  وانجامشون بدم!

۲. چهار اتفاق مهم که اگه بهشون اشاره نشه خیلی بهتره.

الف) قبولیم توی مدرسه تیزهوشان که مامانم اجازه نداد برم چون معتقد بود روشهاشون روی روحیه بچه ها تاثیر منفی میزاره !

ب)قبولی همزمانم توی ۲ تا رشته مورد علاقه ام که به سختی تونستم از بینشون رشته فعلی رو انتخاب کنم و هنوز که یادش میوفتم ناراحتم میکنه!

...!

۳. خلاصه ای از اخلاقتون به اضافه شخصیت و غیره که باید بهشون اشاره بشه.

آدم اجتماعی هستم و معمولا راحت میتونم با دیگران ارتباط برقرار کنم ، در عین صمیمت  آدم جدی  هم هستم و به رعایت حدود و اصول اخلاقی خیلی اهمیت میدم و تا زمانی که از جنبه طرف مقابلم مطمئن نشدم با احتیاط باهاش شوخی میکنم  .خیلی مهربونم و این موضوع شامل دلسوزی برای یه پیرمرد که تو خیابون خورده زمین میشه تا یه بچه گربه که مادرشو گم کرده و توی اینجور مواقع دوست دارم کمک کنم. متاسفانه زیاد نمیتونم زبونی ابراز محبت کنم و قربون و صدقه برم سعی میکنم با رفتارم اینو نشون بدم و هر کاری از دستم بر بیاد انجام بدم .یکمی حساسم  ولی کم عصبانی میشم و در موقع عصبانیت معمولا سکوت میکنم و اگه خیلی خیلی عصبانی باشم میرم یه گوشه ایی گریه میکنم اما اهل داد و فریاد نیستم.توی مواقع حساس که همه کنترلشون از دست میدن خیلی خوب بلدم به احساساتم غلبه کنم و تصمیم بگیرم.زیاد اهل گردش و مهمونی نیستم.عاشق کتاب خوندن و خرید کردن هستم و هر چیز تازه ایی که یاد میگیرم باعث میشه کلی خوشحال بشم.زیاد بلد نیستم پول پس انداز کنم و اهل صرفه جویی نیستم!  .در مورد تمیزی اصلا با کسی شوخی ندارم !  کم حرفم و توی مهمونی هاترجیح میدم بیشتر شنونده باشم تا گوینده .گاهی کم طاقت میشم و دلم می خواد زودتر یه کاری به نتیجه برسه( یه ذره عجولم!)...اصلا حسود نیستم و از آدم حسود متنفرم.از ادمهایی که قیافه میگیرن بدم میاد.اعتماد به نفسم خوبه و اگه تصمیمی بگیرم حتما انجامش میدم...خیلی بدم میاد کسی منو احمق فرض کنه...نگاه های عمیقی دارم!!...تا بیشترین از این از من بدتون نیومده بسه دیگه،نه؟!

۴. با در نظر گرفتن چهره "واقعیتون" کدوم یکی از هنرپیشه هارو برای بازی نقش انتخاب می کنید؟

البته خودم نمیدونم شبیه کدوم هنرپیشه ایرانی ممکنه باشم اما هدیه تهرانی و لیلا حاتمی فکر کنم از همه مناسبتر باشن!

 من از :
سیب مهربون،نوشی جون،شاذه جون،دختر ۲۰ ساله،Manو من عزیز،ستایش(رها)جون،مهتاب جون،مریم جون،باران جون،یاسی جون،خانومی،مونی جون،آزی جون،شمسی خانم،هانی جون،کلاغی جون،لاله جون،غریبه عزیز،اناربانو،ملوسی جون،زهرا جون.

 دعوت میکنم در صورت تمایل به این بازی ادامه بدن.

 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 101481


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها